www.ryvrsolutions.eu
Ubytování a správa nemovitostí Klínovec a okolí

Rudohor Groš 10° světlé výčepní 1 l PET

Jedná se o klasickou, ale plnější desítku. Vaříme ji silnější na stupňovitost přes 10,5°. Na chmelení byly použity výhradně české odrůdy chmele. Toto pivo je lehce za studena chmelené odrůdou Kazbek, který dodává lehké aroma lučního kvítí a citrusových plodů.
Náš Groš je poctivá plná desítka s výrazným řízem a doznívající hořkostí dodanou českými chmely. Chmel Kazbek zde byl použit na třetí a studené chmelení, což dává tomuto pivu svěží nádech a příjemné chmelové aroma doplněné tóny lučních květů a citrusových plodů.Osvěžující charakter tohoto výčepního piva zařazuje naší desítku mezi velmi oblíbené nápoje sportovců, řemeslníků a pivařů, kterým vyhovuje nižší obsah alkoholu.
 
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
63,0 Kč
Cena za ks včetně DPH
63,0 Kč
ks
Rudohor Groš 10 ° light tap 1 l PET
This is a classic, but fuller ten. We cook it stronger to a degree of over 10.5 °. Only Czech hop varieties were used for hops. This beer is lightly cold-hopped with the Kazbek variety, which adds a light aroma of meadow flowers and citrus fruits. Our Groš is an honest full ten with a strong taste and fading bitterness supplied by Czech hops. Kazbek hops were used here for the third and cold hops, which gives this beer a fresh touch and a pleasant hop aroma complemented by tones of wildflowers and citrus fruits. alcohol content.
 
www.ryvrsolutions.eu
www.ryvrsolutions.eu
RYVR Solutions s.r.o.
Tovární 342
43186 Kovářská
+420 725 757 784
Nejsme plátci DPH
IČ: 09299475
DIČ: CZ09299475
© www.ryvrsolutions.eu 2024