www.ryvrsolutions.eu
Ubytování a správa nemovitostí Klínovec a okolí

Rudohor Punt Éireanach 14° Stout 0,75 l SKLO/bottle

Vítěz Jarní ceny českých sládků 2019 v kategorii Stout! Jedná se o klasický suchý irský stout, v chuti a aroma převažují pražené slady, které tomuto pivu dodávají tóny pražené kávy a hořké čokolády.
Speciální tmavé svrchně kvašené pivo typu „STOUT“ vařené z plzeňského sladu, praženého ječmene a žita. V pivu je cítit lehce čokoládová chuť s nádechem pražené kávy. Pražené žito dává tomuto pivu jemnost, která je podpořená nižším řízem, typickým pro tento pivní styl. I pro tradičně konzervativní české pivaře je toto pivo vítaným zpestřením zejména k vybraným pokrmům párovaným s tmavými pivy.Vítěz Jarní ceny českých sládků 2019 v kategorii STOUT na Zvíkově!
 
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
95,0 Kč
Cena za ks včetně DPH
95,0 Kč
Doporučujeme
ks
Rudohor Punt Éireanach 14 ° Stout 0.75 l bottle
Winner of the Spring Prize of Czech Brewers 2019 in the Stout category! It is a classic dry Irish stout, the taste and aroma are dominated by roasted malts, which give this beer tones of roasted coffee and dark chocolate. Special dark top-fermented beer of the "STOUT" type brewed from Pilsner malt, roasted barley and rye. The beer has a slightly chocolate taste with a hint of roasted coffee. Roasted rye gives this beer a softness, which is supported by a lower finish, typical for this beer style. Even for traditionally conservative Czech brewers, this beer is a welcome addition, especially to selected dishes paired with dark beers. The winner of the Spring Awards of Czech Brewers 2019 in the STOUT category in Zvíkov!
 
www.ryvrsolutions.eu
www.ryvrsolutions.eu
RYVR Solutions s.r.o.
Tovární 342
43186 Kovářská
+420 725 757 784
Nejsme plátci DPH
IČ: 09299475
DIČ: CZ09299475
© www.ryvrsolutions.eu 2024